Cablexpert Adapter cable DP to DVI-D, 1.8 m
| All | |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | DVI |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer product family | Adapter cable |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | DP to DVI-D |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: cablexpert adapter cable dp to dvi-d, 18 m, cc-dpm-dvim-6, cablexpert, audiovideo kaablid



